GSX S1000GT motokomplex

Inteligentné ovládanie

Komplex vyspelých inteligentných systémov optimalizujú jazdné vlastnosti tak, aby sa plne prispôsobili vášmu štýlu jazdy a skúsenostiam. Nový model je vďaka nim ľahšie ovládateľnejší, cestovanie je menej únavné, aby ste si mohli v plnej miere vychutnať pôžitok z jazdy. Využite vo svoj prospech systém ovládania škrtiacej klapky Ride-by-wire, uľahčite si jazdu diaľnicou tempomatom a zvoľte si režim jazdy SUZUKI podľa aktuálnych jazdných podmienok a vlastných preferencií. Vďaka systému trakčnej kontroly znížite možnosť pretáčania kolies, aby ste sa vždy dostali bezpečne do cieľa. Pri aktivácii obojsmerného systému rýchleho radenia zaradíte vyšší alebo nižší stupeň bez toho, aby ste zatiahli páčku spojky. V premávke s častým zastavovaním a rozjazdom urobí dobrú službu asistencia pri nízkych otáčkach. Pohodlný zážitok z jazdy prináša aj systém jednoduchého štartovania SUZUKI

Veľkolepý výkon

Nový model poháňa štvortaktný, vodou chladený radový štvorvalec s objemom 999 cm³. Model získal viaceré vylepšenia a zároveň spĺňa normu EURO 5, poskytuje špičkový výkon s minimálnymi otrasmi. Ohromný výkon počas jazdy mestom aj diaľnicou neokliešti ani zaťaženie cestovnou výbavou či spolujazdcom.

GSX S1000GT motokomplexŠpeciálne navrhnutý podvozok

Každá súčiastka šasi a podvozku je navrhnutá tak, aby zaistila čo najväčší komfort, pohodlné manévrovanie a ovládanie motorky na diaľnici aj malebných uličkách. Predne vidlice s priemerom 43 mm sú plne nastaviteľné. Model tiež dostal nové radiálne pneumatiky Dunlop SPORTMAX Roadsport 2 s vylepšenou vnútornou konštrukciou so skeletom, ktorý je špeciálne prispôsobený pre model GT. 

Asistenčný systém spojky

Klzná spojka je doplnená o asistenčný systém, na ovládanie je potrebný len jemný dotyk a vaša ľavá ruka bude aj v rušnej premávke menej namáhaná. 

Ochrana pred vetrom

Predný kryt, veterný štít a zrkadlá sú navrhnuté tak, aby jazdca čo najviac chránili pred vetrom a aby bola zachovaná potrebná aerodynamická úroveň pre dosiahnutie dynamického výkonu. To všetko s ohľadom na na zachovanie príťažlivej formy. 

Vzpriamená poloha jazdca

Dlhšie riadidlá a kratší sklon rukovätí poskytujú lepšiu kontrolu nad riadením a pohodlné držanie. Jazdec je tak vo vzpriamenej polohe a užíva si väčší komfort aj pri dlhších jazdách.

Zostaňte v spojení

SUZUKI mySPIN

Vďaka inštalácii bezplatnej aplikácie SUZUKI mySPIN dostanete všetky potrebné informácie z mobilného telefónu na plnofarebný 6,5 palcový displej na motorke. Premietnite si mapy, sledujte vašu polohu, počúvajte hudbu alebo pokojne prijímajte hovory počas jazdy. Denný a nočný režim spolu s antireflexnou vrstvou monitora je už len detail, ktorý zvýši komfort jazdy. 

Prepracovaná športová motorka

Skutočný prejav sily zosobnený ostrými líniami, výkonným motorom, prepracovanými detailami a množstvom vylepšení, to je presne to, čo očakávate od modelu s označrním GT. 

LED svetlomety

Charakteristický šesťuholníkový tvar svetlometov spolu s ostrou špičkou masky nechávajú vyniknúť moderný vzhľad motocyklov SUZUKI. 

Palivová nádrž

Úspora paliva spolu s nádržou s objemom až 19 litrov zabezpečujú dlhý dojazd bez nutnosti častého tankovania. 

Zadné svetlo a smerovky

Zadné LED svetlo a smerovky sú viac viditeľné, majú dlhšiu životnosť a svojím dizajnom podčiarkujú celkový vzhľad modelu. 

Praktické doplnky

Praktické kufre zladené s dizajnom motorky, vyhrievanie rukovätí, dekoračný polep kolesa a množstvo iných voliteľných doplnkov plne prispôsobí motorku vašim preferenciám. 

Chcete vedieť podrobnejšie informácie? Kontaktujte nás, alebo si stiahnite kompletný leták modelu. 

 

Galéria: