O nás

Vitajte na stránkach našej spoločnosti, ktorá vznikla za účelom plniť Vám sny. V dnešnej hektickej dobe každý z nás, každý z Vás, potrebuje niekedy na pár chvíľ zmiznúť, vyvetrať si hlavu a prísť na iné myšlienky. Ak sa rozhodnete stať sa našim priateľom, sami určite nebudete. Vy a Vaša motorka, štvorkolka alebo skúter budú všade s Vami. A my sme tu práve pre VÁS.

Pomôžeme Vám pri výbere kvalitnej motorky, pitbikeu pre vášho malého pretekára, štvorkolky alebo skútra a značiek SUZUKI, YAMAHA alebo YCF. Tiež sa postaráme o výber vhodného financovania práve pre VÁS a počas užívania krásnych chvíľ s Vašim miláčikom Vám budeme stále na blízku pri záručnom i pozáručnom servise. 

Našou prioritou je spokojný zákazník a preto dbáme na vysokú profesionalitu. Snažíme sa pristupovať k zákazníkom ako k priateľom, nechceme, aby ste prišli ku nám iba raz. Ale aby ste chodili stále…
Naša firma sa zaoberá autorizovaným predajom a servisom motocyklov, štvorkoliek a skútrov svetoznámych značiek SUZUKI a YAMAHA. Tiež ponúkame kvalitné značkové príslušenstvo a oblečenie.  
 
Z dôvodu skvalitnenia ponúkaných služieb  sa naša spoločnosť od 01.02.2016 stala autorizovaným predajným a servisným miestom pre motocykle SUZUKI a od 1.1.2018 aj  pre motocykle YAMAHA. 
 

 — Tím Motokomplex