Povinné zmluvné poistenie

PZP PRIAMO U NÁS

Naša spoločnosť je od roku 2015 partnerom Komunálnej poisťovne.

PZP pre Váš motocykel alebo štvorkolku tak môžete uzavrieť priamo na našej predajni, celý proces nezaberie viac ako 15 minút.

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group od roku 1994 poskytuje klientom produkty a služby v oblastiach životného poistenia, poistenia motorových vozidiel a majetku občanov, zodpovednostného poistenia a tiež v oblasti poistenia priemyselných rizík. V pomerne rýchlom čase si vybudovala silné putá na komunálnu klientelu, ktorá dodnes tvorí jeden zo základných kameňov podnikania.

V prípade ak by ste mali záujem o PZP, kontaktujte nás na čísle: 0911 334 139, alebo e-mailom: barbora@motokomplex.sk, radi Vám pošleme cenovú ponuku na Vami dopytovaný produkt alebo Vám poradíme v oblasti poistenia (PZP/havarijné poistenie)

 

CENNÍK (vybrané produkty) platný do 31.03.2017

Špecifikácia/druh Cena/rok
motocykel so zdvih.objemom valcov do 50cm3 29,-
motocykel so zdvih.objemom valcov nad 50cm3 do 350cm3 39,-
motocykel so zdvih.objemom valcov nad 350cm3 69,-
štvorkolka so zdvih. objemom valcov do 1300cm3 78,30

Zaujala Vás naša ponuka PZP? Kontaktujte nás prostredníctvom kontakného formuláru nižšie a naši špecialisti sa vám ozvú čo najskôr.

Vaše meno *

Váš email *

Váš telefón

Vaša správa


*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému našej spoločnosti.