Motokomplex je Autorizovaný predaj a servis SUPER SOCO

Super Soco Intelligent Technology so sídlom v Šanghaji je inovatívna technologická spoločnosť na výrobu inteligentných dopravných riešení poháňaných elektrickou energiou. Jednotlivé modely elektromotocyklov Super Soco sú vyrobené tak, aby spĺňali aj najnáročnejšie požiadavky ich používateľov. Sú dokonalým spojením talianskeho dizajnu, vyspelých technológií, vysokého krútiaceho momentu a okamžitého zrýchlenia.

 Elektromotocykle Super Soco disponujú líthiovou batériou s elegantným a praktickým držiakom pre jednoduchú manipuláciu. Batéria je navrhnutá tak, aby vydržala 800 nabíjacích cyklov so životnosťou 5+ rokov. Dojazd motocykla Super Soco sa pohybuje od 65 km až do neuveriteľných 160 km s prídavnou batériou. Dobíjanie batéria prebieha 6,5 až 7 hodín a v prípade rýchlonabíjania len 3,5 hodiny.

Výkonný kinetický motor BOSCH špeciálne navrhnutý pre jazdu v meste. Super Soco je príznačné kombináciou modernej technológie a dizajnového prevedenia v retro štýle s dizajnom klasických mechanických budíkov s elektronickými LED notifikáciami a podsvietením. Široký záber svetiel a adaptívne svietenie počas dňa a noci zaručujú maximálnu bezpečnosť aj pri jazde v noci.

Motocykle Super SOCO